PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

jones, claudine.

+2
Caleb W. Nolan
Claudine Jones
6 posters
YazarMesaj
Claudine Jones
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Claudine Jones

Gerçek İsim : Tuğçe.
Kan Durumu : Melez
Taraf : Tarafsız

jones, claudine. Empty
MesajKonu: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 8:15 am

jones, claudine. Tumblr_m9oycaj3km1r0id72o2_500

;; Claudine
;; Slytherin
;; Melez
;; 4. Sınıf
;; İksir, KSKS.

“Jones ikizleri, insanı delirtecek kadar dik başlılar.”
Altı yaşındaki inatçı ikizlere bakıcılık yapan zavallı kadın, daha fazla dayanamayarak terk etti, yalnızlığın sinsice dolaştığı evi. Hangi muggle, iki inatçı cadı ile başa çıkabilirdi ki zaten? Giselle ve Ronan, kızlarının yaptıklarını bildikleri için, kadının evi terk etmesine hak veriyorlardı. Ne yazık ki, kızlarının evde tek başlarına iken, ölüm haberlerinin onlara gideceğini tahmin edemeyecek kadar kısa süre öğrenmişlerdi kadının işi bıraktığını. Sihir Tarihine yeni bir sayfa açtıracak, büyü dünyasında ise devrim yaptıracak bir araştırmadayken hem de. Ronan'a yapılan otopsi sonucu, ne bir bıçak ne de bir kurşun öldürmüştü adamı. Giselle de aynı garip şeyin kurbanıydı. Ünlü arkeolog ve karısı ne yolla katledilmişlerdi? Mugglelar bunu bilemeyecek kadar acizken, Giselle'in sevgili ailesi yeşil bir ışığın onlara çarptığına emindiler. Peki ya çocuklar ne olacaktı? Joneslar kızlara bakamazlardı, toronlarının birer cadı olduğunu bilemeyecek kadar uzaktaydılar. Doénlerden ise onları isteyen tek kişi, Giselle'in ikiz kardeşi yani ben oldum. Kızlar, ailelerini kaybetmenin verdiği acıyla olgunlaşırken, onlara Giselle'in davrandığı gibi davranmaya çabalıyordum. İkisi de hassastılar fakat bunu belli etmeyecek kadar büyüdüklerini düşünüyorlardı. “Zamanla her şey unutulur” derler, çoğu zaman yanlış anlaşılır bu söz. Zaman sadece olayların üstünü örter, insanı o duruma alışkın hale getirir. Dört yıl içinde zaman görevini yerine getirip, sürekli kan sızdıran bir yarayı kabuk bağlatıp, acısını alışkın hale getirdi. Kızlar Fransada yaşamaktan, bense Giselle'in anılarına bakmaktan memnundum. Ne kadar kötü ki, ayrılık vakti çabuk gelmişti. Beauxbatons Akademisinden mektup aldıkları günü çok iyi hatırlıyorum. O gün, ikisinin de büyümüş olduğunu görmek ve bundan memnun olmak, kardeşime karşı görevimi yerine getirdiğim anlamına geliyordu. Claudine, annesinin kopyasıydı. Fransayı seviyordu. Fransa aksanını ve Fransız olmayı. Çok çabuk sinirleniyor, tuttuğunu koparıyor, istediğini elde edesiye kadar kızgın bir ejdarha gibi durmak bilmiyordu. Tıpkı benim, kızıl saçlı Giselle'im gibi. Babası Ronan ile anlaşamadığı için, erkeklere güvenemiyordu. Öte yandan, Ruth ise babasının kızıydı. Babası gibi konuşuyor, yaz tatillerinde Amerika'ya gitmek için gün sayıyordu. Claudine gibi çok çabuk sinirleniyordu ama kızgınlığı bir anka kuşunun yeniden doğması için gereken süre kadar kısa bir sürede geçiyordu. Hassaslığını koruyordu. Fakat duygularını dışarı vurmuyor, güçlü görünüşünü koruyordu. Babası gibi arkeolog olmak istiyordu. Tarih kokan her şeyi seviyordu. Sadece erkeklere değil, benden ve Claudine'den başka kimseye güvenemiyordu. Dışlanmanın en korkunç şey olduğunu düşünüyor, Claudine ve ben tek başımıza bir şey konuşurken, kendini dışlanmış olarak görüyordu. Annesi gibi kızıl saçlıydı fakat mimikleri babasınınkilere benziyordu. Tüm bunları, o mektup geldiğinde fark etmiş olmam garip, değil mi? Ama o gün Ruth'un gözlerini gözlerime kilitleyim, Hogwarts'a gitmek istediğini söylediğinde, inanın siz de her şeyi o gün fark ederdiniz. Fransa da kalması için diretmek, onu sadece benden uzaklaştırmaya yarayacaktı. Claudine de, kızkardeşine katılıyordu. Ben her ne kadar, Fransız hanımlarının ve beylerinin okuluna gitsem de, Giselle Hogwarts'a gitmeyi istemişti. Tatillerde benimle vakit geçirmeleri şartıyla, onları Hogwarts'a götürmeye karar verdim. Hogwarts ekspresine bindikleri anda, ilk yalnız uçuşlarını yapmış oldular.

Aradiklari;

;; En yakın arkadaş grubu; Kızlardan oluşacak. 2-3 kişi. Birbirlerine sırlarını anlatmasalar da beraber eğlenecekler. Slytherin olması tercihim.
;; İyi anlaşacağı bir profesör. Buraya ilk geldiğinden beri arkasını kollayacak, yaptıklarının yanlış olduğunu anlatabilecek biri.
;; Ödevlerini yapmasına yardım edecek, bazen onun yerine yapabilecek iyi niyetli bir Ravenclaw.
;; Eski sevgililer.
;; Düşmanlar. Gryffindor olmalı. Hufflepuff'lıları pek umursamıyor karakterim. Belki öne çıkanlar olabilir Hufflepuff için.
;; Ayrıca Ruth'un ilanında da yazdığı üzere bize bu yaşımıza kadar bakmış olan annemizin kardeşi. Kadın ya da erkek. - Caleb W. Nolan
;; Şuanki erkek arkadaşı. Ona çok zor güvenmiş olmalı.
;; Ve özel kurgular..

En son Claudine Jones tarafından Paz Eyl. 09, 2012 9:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://desnaijer.tumblr.com
Caleb W. Nolan
KSKS Profesörü
KSKS Profesörü
Caleb W. Nolan

Gerçek İsim : Hikmet
Kan Durumu : Safkan
Taraf : LM

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 8:25 am

Şimdi şöyle iki seçeneğe birden talibim valla Very Happy Annenin kardeşi ve iyi anlaştığı bir profesör.
Claudine Jones
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Claudine Jones

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 8:56 am

Annemizin kardeşi diyorum? What a Face
İkizim Ruth var birde, Ravenclaw. Sorun olmazsa ekliyorum? Very Happy What a Face
Caleb W. Nolan
KSKS Profesörü
KSKS Profesörü
Caleb W. Nolan

Kan Durumu : Safkan
Taraf : LM

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 9:05 am

Tamamdır Very Happy
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

Gerçek İsim : Melek.
Kan Durumu : Melez.

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 9:14 am

Hehehe, çok sevindim şu anda.
Claudine Jones
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Claudine Jones

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 7:42 pm

Yep bende sevdim. What a Face
Janos Varboeczy
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Janos Varboeczy

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 7:52 pm

Rp yapalım bence böyle en kısa zamanda.
Claudine Jones
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Claudine Jones

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 10:28 pm

Yep yapalım yapalım! What a Face

Kurgumuz nasıl olsun? Binadan dolayı iyi olmaz gibime geliyo What a Face
Janos Varboeczy
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Janos Varboeczy

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 10:36 pm

Olmaz heralde evet Very Happy Ayrıca Caleb, Claudine ve Ruth arasında üçlü rpde yapalım.
Claudine Jones
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Claudine Jones

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 10:47 pm

Yapalım What a Face
Hatta okul açılmadan yapalım Razz

Janos ile de sürekli didişip duruyor olabilirler. Claudine normalde Hufflepuff'ları pek takmıyor ama Janos her seferinde sinirini bozmayı başarıyor olabilir falan What a Face
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

Gerçek İsim : Melek.
Kan Durumu : Melez.

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 10:52 pm

Bugün bile yapabiliriz uygunsanız. Tabii, ne hakkında yapacağımızı da konuşmak lazım. Very Happy
Janos Varboeczy
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Janos Varboeczy

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 11:12 pm

Aynen şöyle güzel bir kurgu olursa hemen başlarız.
Aerys Therion
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Aerys Therion

Gerçek İsim : Pelin.
Kan Durumu : Bulanık.
Taraf : Tony Stark.

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 9:58 am

Aerys ile birbirlerine gıcık oluyor olabilirler. Aerys eşek şakalarından hoşlanan bir tip. Belki de yanlış kurban olarak seni seçmiş olabilir ?
Euterpe Châtillon
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Euterpe Châtillon

Gerçek İsim : Vişne Perisi.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : GECE.

jones, claudine. Empty
MesajKonu: Geri: jones, claudine.   jones, claudine. I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 3:58 am

Beni de ekle ^^

jones, claudine.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» claudine.
» jones,ruth.