PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Bir 'vişne perisi' varmış burada.

+4
Carmella Decartius
Calandra L. P. Kroslawa
Adolfo William Axel
Euterpe Châtillon
8 posters
YazarMesaj
Euterpe Châtillon
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Euterpe Châtillon

Gerçek İsim : Vişne Perisi.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : GECE.

Bir 'vişne perisi' varmış burada. Empty
MesajKonu: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 11:26 pm

Bu rütbe ve isim altında beni tanımayan yoktur ama formalite gereği yazalım bir şeyler. Hem aşkitten özendim Razz Merhaba efendim ben vişne perisi; nam-ı değer S, Euterpe, Sere, Queen S, Persephone ve nicesi. Asıl adıma gelirsek Serena. Ancak siz Sere falan diyebilirsiniz, daha hoş olur. Lisede son senesine adım atan bir ygs/lys-zedeyim. Şimdi benim durumumu anlayan insanları beklerim, gelin sarılalım. Maksat birbirimize destek çıkmak. Rpg'yi eninde sonunda bırakacak olmama rağmen hala kurgular buluyorum rpler yapıyorum. Bağımlılık deniliyor buna herhalde. Anadolu lisesindeyim, MF'ciyim. Lütfen bölümüme laf yok aşığım ben oraya. Hatta tercih edeceğim bölümlere bakarsanız normalde TM'ci olmam gerektiğini de anlarsınız. İç mimarlık okuyacağız umarım. İstanbul düşünüyoruz. Hayallerimin şehri, gelecekte yaşayacağım şehir. Duygulanıyorum böyle dediğim zaman. Ek olarak ikinci bölüm seçeceğim. Müzik elbette. Olmazsa olmazım. Bu yüzden diğer bir ismim Euterpe diye anılır. Müzik Tanrıçası/Perisi anlamında. Bir de unutmadan 'Yuterp' diye okunur. Çoğu kişi bunu sorun etti, ben sakin olmaya çalışıyorum ama sinirleniyorum eheh. Keman çalıyorum. Birazcık piyano birazcık da gitar bilgim var. Şan dersi alıyorum ek olarak. Bir de elbette çizim dersim var. Zor işler bunlar. Sayısal olup sanatla uğraşmak... Felaket efendim. Kitap okumayı, resim yapmayı, yazı yazmayı, müzik dinlemeyi, yürümeyi, gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi pek severim. Ama en çok matematik testi çözmeye bayılırım. Öyle böyle değil, çok deli çözerim. Kitap bitirmişliğim vardır bir kaç hafta da, öyle de bir manyağım.

Sonra efendime söyleyim pek dizi izlemem ancak sıkıldığımda mecburi seyrediyoruz. Filmleri severim. Müzik olarak her tarz dinlerim. Ama metal/rock benim için ayrıdır. Iron Maiden, GNR, Metallica, AC/DC, Bon Jovi vs vs apayrıdır. Türkçe olarak Sıla, GECE, Emre Aydın, Şebo, Teo vs. Bir de rpglerde model takıntım var. Euterpe Emma'nın her şeyidir mesela. Öyle demeyeni dövüyoruz. Elameria'm Sıla'mdır. Joleigh Liv'dir. Serena adı altında olan karakterlerimin tek modeli ise Maggie'dir. Benim için ilk ve en sevdiğim nadir modellerdendir, değerleri vardır. Her neyse şu sıralar Türk modellere taktım ve aslına bakarsanız iyi kullandığımı düşünüyorum. Kimsenin üzerine alınmasını istemem ama rpg dünyasında en iyi Türk model kullanan üyelerden biriyim. GECE, Nil gibi bir çok müzisyenleri model olarak kullanmışlığım vardır.

Bir de GECE takıntım var benim. Onlar benim her şeyimdir. Bir ara model olarak alınmıştı benim Can'ım. Ortalığı birbirine katmıştım. Çünkü sonuçta üç yıl önce keşfettiğim bir grup (ilk çıkış zamanları tam ünlü olmadan hatta) üstelik rpg dünyasında ilk ben kullanmıştım falan. O yüzden o konularda biraz hassasım. Kendilerini de tanırım zaten, bir daha ki görüşmem de özellikle Can'ın tapusunu isteyeceğim. Hey o benim! Very Happy Beni müziğe teşvik eden bir topluluktur. Onları çok severim, buradan söyleyeyim belki duyarlar beni ahah. Özellikle Can başkadır hani dördü benim bebişim de olsa. Eee hani bana bir hoş geldiniz? ^^
Adolfo William Axel
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Adolfo William Axel

Gerçek İsim : -Eren-
Kan Durumu : Safkan
Taraf : Karanlık Taraf

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 11:28 pm

Bu tanışma yazısını bir türlü bu kadar uzun yazamadım gitti arkadaş.
Hoşgeldin. Şu imzandaki fontu söyler misin? Very Happy
http://Var da yok.com
Calandra L. P. Kroslawa
Mürit
Mürit
Calandra L. P. Kroslawa

Gerçek İsim : Esra.
Taraf : Dibine kadar karanlık.

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 11:29 pm

hoşgoldon aşkom conom cocom. <3 *of şu ağzım dolu konuşmasını hiç beceremiyorum sklsjkhf*
Carmella Decartius
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Carmella Decartius

Gerçek İsim : Tuş.
Kan Durumu : Anne melez, baba muggle doğumlu.
Taraf : Kan.

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 1:27 am

Djatum Cherry içerken aklıma ilk gelen insan. <3 Vişne ya o bakımdan hani hhgfgdg Aşkısı hoşgeldin demek biraz tuhaf kaçacak ana olsun ehehe <3
Euterpe Châtillon
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 4:46 am

- Galiba en rahat yaptığım şeylerden biri tanıtım yazmak. Kendimi anlatmayı seviyorum sonuçta Very Happy Vay canına bir taşla iki kuş, fontun adı; Champignon.
- Senin burnunu ısırırım aşkit var yaa! Hoşbulduuuk!
- Hiii, bebeğimsin. Nedense ben karamel görünce aklıma sen geliyorsun, neden acaba? Şansa bak ki karamele aşığım ben! Tuhaf kaçmaz kii, hoşbulduk bebeğiim <3
Floja Feodora
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Floja Feodora

Gerçek İsim : Senem
Taraf : Kendisi

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 6:54 am

Tanışalım mı?
Euterpe Châtillon
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 6:56 am

Üzgünüm sevgilim kızıyor Sad
Floja Feodora
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 7:02 am

Döverim ben onu. Suspect
Euterpe Châtillon
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 7:03 am

Koskoca Can'ı? Çok ayıp! O senin büyüğün!! Razz
Floja Feodora
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 7:07 am

O da büyüklüğünü bilsin ayol Razz
Euterpe Châtillon
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 7:11 am

Kıskanıyor, alttan alsan olmaz mı şekerim Rolling Eyes
Floja Feodora
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 7:13 am

Hadi bu seferlik olsun bakalım. Bir dahaki sefere affetmem.
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

Gerçek İsim : Melek.
Kan Durumu : Melez.

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 8:21 am

Orenthiada yaratıcı bir kurgumuz vardı Mitoloji Profesörü ve vampir ile. Bir rp bile yapamadık.
Umarım burada rp yaparız.
Claudine Jones
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Claudine Jones

Gerçek İsim : Tuğçe.
Kan Durumu : Melez
Taraf : Tarafsız

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 8:29 am

Merhabaa, daha önce çok ortak sitede bulunduk ama hiç rp ya da kurgu yapmadık sanırım. Burada bir değişiklik yapalım Razz
Tuğçe bende.
Ayrıca Iron Maiden, Bon Jovi ve AC/DC diyerek kalbimi büyük ölçüde çalmış bulunuyorsun *-*
Memnun olduum. *-*
http://desnaijer.tumblr.com
Hypatia Menandros
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Hypatia Menandros

Gerçek İsim : Ayşenur.
Taraf : Lego House.

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 2:56 am

Aşkııım, hoş geldin *-*
Suffle seni bolca yedi Razz

En son Hypatia Menandros tarafından C.tesi Eyl. 08, 2012 6:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 3:09 am

- Ahaha seni yerim ben Seneenimom!
- Aaaa! O zaman kesinlikle burada kurgu yapmalıyız, canım. Çok sevinirim valla. Very Happy
- Gerçekten mi? Eh burada bu zinciri kırmalıyız, bence de. Memnun oldum canıım, bence çok iyi anlaşacağız müzik konusunda. Umarım diğer düşüncelerimiz de aynı olur. Bende memnun olduuum Very Happy
- Aşkkaaam! Suffle beni yesin o zaman. Tatlıdan iğrenmiş olmama rağmen en sevdiğim tatlı oyş. Ayrıca Senenimo ile senden, Vlassis'imi istiyorum been! Razz
Hypatia Menandros
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Hypatia Menandros

Gerçek İsim : Ayşenur.
Taraf : Lego House.

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 6:33 am

Hay, hay aşkaaam. ^^
Euterpe Châtillon
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Bir 'vişne perisi' varmış burada.   Bir 'vişne perisi' varmış burada. I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 11:00 am

Aşkımsın çukulaataaam <3

Bir 'vişne perisi' varmış burada.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vişne Perisi.