PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Önerileriniz

+4
Loria Autumn
Vilcjo Vilhelm
Edith Mori de Oliveira
Dungeon Master
8 posters
YazarMesaj
Dungeon Master
Yönetici
Yönetici
Dungeon Master

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Önerileriniz   Önerileriniz I_icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 6:25 am

Yeni açıldık, illa ki eksiklerimiz veya yapılması gereken bir şeyler vardır. Önerilerinizi bekliyoruz.
http://pottersdiary.roleplaylife.net
Edith Mori de Oliveira
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Edith Mori de Oliveira

Gerçek İsim : Esin.
Kan Durumu : Melez.
Taraf : Belirsiz.

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz I_icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 8:33 am

Siteye rp konulduğunda alan çok dar olduğu için değişik görünüyor, diğer mesajlarda öyle. Soldaki eklenti -biraz tema cahiliyim, özel ismi var mı bir fikrim yok- gayet hoş ama siteyi daraltıyor. Genel olarak yüzdesi biraz arttırılabilir, öneri olarak.
Bir de -yine size kalmış tabi- Spoiler'ların beyaz olması örnek rp konulduğunda pek uygun olmuyor, kapalı olduğunda da siyah temada biraz ilginç kaçıyor. Öyle bir söyleyeyim dedim.
Siteniz hayırlı olsun efem.
Vilcjo Vilhelm
Yönetici & Hogwarts Müdürü & Bitkibilim Profesörü
Yönetici & Hogwarts Müdürü & Bitkibilim Profesörü
Vilcjo Vilhelm

Gerçek İsim : Ege.
Kan Durumu : Melez.
Taraf : Раин Хазан.

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz I_icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 8:29 pm

Öneriniz için teşekkürler, gözden geçirilecektir.
Loria Autumn
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Loria Autumn

Gerçek İsim : LoriaSympa
Kan Durumu : Safkan (haberi yok)

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 12:39 am

Edith Mori de Oliveira demiş ki:
Siteye rp konulduğunda alan çok dar olduğu için değişik görünüyor, diğer mesajlarda öyle. Soldaki eklenti -biraz tema cahiliyim, özel ismi var mı bir fikrim yok- gayet hoş ama siteyi daraltıyor. Genel olarak yüzdesi biraz arttırılabilir, öneri olarak.
Bir de -yine size kalmış tabi- Spoiler'ların beyaz olması örnek rp konulduğunda pek uygun olmuyor, kapalı olduğunda da siyah temada biraz ilginç kaçıyor. Öyle bir söyleyeyim dedim.
Siteniz hayırlı olsun efem.
Kesinlikle bunlara katılıyorum. Spoiler'ın rengi siyah olursa daha uyumlu ve siteye ait gibi görünür diye düşünüyorum. Ayrıca forumun boyutu genişletilebilir ama widgetler çok kasıyor siteyi. Yetkin forum zaten yavaş bir site, bir de onlar binince işin içine iyice kasıyor. Hem widgetsiz bu tema daha güzel olur diye düşünüyorum - forum şekillerinden yola çıkarak. Çok güzel bir tema olmuş ama widgetlerin yanda olması işi iyice bozmuş bence. Son olarak aklıma gelmişken mesat kutusunu gelişmiş mesaj kutusu haline getirebilirsiniz umarım, onda daha rahat rp yazılıyor. Şu an eminim gelişmiş mesaj kutusunda kutunun içi gridir ama spoiler olayını çözerseniz o da beraberinde çözülecek diye düşünüyorum. Öyleyse ben gittim. ^^
Edit : Durun durun geri geldim. Şimdi efendim bu önerim biraz tatlı bir öneri. Şöyle ki yabancı rp sitelerine girmişseniz görürsünüz. Hazır karakterler diye bir kategori var. Bu kategori şöyle oluyor. Biri aklına gelen kurguları, karakterleri vs. o forumda yayınlıyor. Her üye buraya karakter yazabilir. Vakti yoktur, yada yönetemeyeceğini düşünüyordur ama güzel karakterdir. İşte o zaman bu foruma gelir yazar. Beğenen kişi karakter açmak istiyorsa o karaktere tabiri yerindeyse çökerek kendi oynatmaya başlar. Bu mesela şöylede olabilir. Rp partneri istiyosunuzdur, ünlüsü mesleği vs. gibi belirli şeyler kafanızda canlanmıştır. İşte gelir bu foruma yazarsanız. İsteyen insan karakteri alır ve partneriniz olabilir. Hem böylece geçmişte yabancılarla partner olup yeni insanlarla tanışma eğlencesine yeniden ulaşma şansımız olur. Bu durum çeşitlendirilebilir tabii ama özetle böyle bir forum işte. Hani açılsa çok hoş olur. Gene gidiyorum. Aklıma bir şey geldikçe uğrayacağım, benden kolay kurtulamazsınız. ^^
Ezio di Raniari
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Ezio di Raniari

Gerçek İsim : Hikmet
Kan Durumu : Safkan

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 4:21 am

Öneriniz için teşekkür ederiz. İlgileneceğimizden emin olabilirsiniz. ^^
Calandra L. P. Kroslawa
Mürit
Mürit
Calandra L. P. Kroslawa

Gerçek İsim : Esra.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : Dibine kadar karanlık.

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 8:18 am

Logoyu ortalasanız keşke. O zaman forum da ortalanmış olurdu belki? *Yok bende mi öyle görünüyor?*
Christian B. August
Mürit&Yönetici
Mürit&Yönetici
Christian B. August

Gerçek İsim : Taha.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : Mürid-i.

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 10:17 am

Sanırım halloldu.
Darja Romanova

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz I_icon_minitimePaz Eyl. 23, 2012 4:09 am

Merhabaa.
1) Grafikler falan güzel evet ama site bayağı boğuluyor hem sitenin arkaplanı hem de forum içi bu kadar hareketli olunca. Önerim, forum içi arkaplanı daha bir saydam, siyaha yakın bir hale getirmeniz.
2) İkinci de forum çerçevesi. Böyle farklı gözüküyor ancak mesajları birbirinden ayırmak, butonların olduğu kısmı ayırmak, mesaj/konu sayısını açıklamalardan ayırmak sitenin daha bir düzenli gözükmesini sağlıyor.

Önerileriniz
1 sayfadaki 1 sayfası