PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

heavy ergen

YazarMesaj
Philomena Clohessy
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

heavy ergen Empty
MesajKonu: heavy ergen   heavy ergen I_icon_minitimePaz Eyl. 23, 2012 5:44 am

BAHTISEN-14-10/A HOUSE-MF

ehehe.

Merhabalar, merhabalar... Kastamonu'dan yazıyorum, Bahtışen ben, adımı vermiyordum normalde -mistik oluyordu iyiydi Razz- ama artistliğin ne lüzumu var dimi? Baho diyen var, Bahtış var, Bahti var hatta Bahtıbal bile var. İnternette Tophrak diye gezerim. Daha önce de birkaç rp sitesine kayıt olmuştum ama daha doğru düzgün rp yazmadan çeşitli sebeplerden dolayı bıraktım, dün Kübocuğum hadi site arayalım dedi sonra burayı buldu. Belki bileniniz vardır Aisha Miele, Jonathan Oleander, Claudia Hellaven ben oluyorum (ve siz tabii ki bilmiyorsunuz, olsun efendim bıraktım zaten onları, alışamamıştım o karakterlere)

The Walking Dead, Sherlock(aah Moriarty, erkekim asfsdfas ), Korra Efsanesi, Naruto ve Behzat Ç.'yi takip ediyorum, onun dışında Doctor Who'dur Gossip Girl'dür gördükçe izlerim. Çok sıkı bir Avatar hayranıyım, bi beş yıllık geçmişimiz var onunla. Ayrıca Zuko aşktır, candır. Uchiha kardeşleri de severim. Baya severim(ONLAR BENİİİİM :pörtlekgözlükorkunçlubakış: ) Dizi meselesi böyle. Filmlerle aram pek yok, aa şu çıkmış hadi izleyelim yaptığım hiç görülmemiştir(zira asosyalin tekiyim) Twitter kullanıcısıyım, facebook'a üye olmak bile nasip olmadı, tumblr'ı da sadece gülmek amaçlı kullanıyorum. Kitap okumayı severim ama son zamanlarda hiçbir şey elime alamıyorum, ödevler birikti çünkü(yarına da var bi tane).Müziğin her türlüsünü dinlerim. Gerçekten. Bi bakmışsınız Yıldız Tilbe'den "Karpuz getir yiyeyiim" bir bakmışsınız Nina Simone'dan Sinnerman dinliyorum. Ama vazgeçmeyeceğim biri varsa o da Michael Jackson'dır. Baya baya severim onu.

Şunu özellikle belirtmek istedim: Ben Gryffindor hayranı değilim efem. Ağır Slytherin'im hem de. Ama pottermore beni iki kez Sly. 2 kez Gryf. 1 kez de Ravenclaw yaptı. Yani anlayacağınız ya çok mükemmelim ya da pottermore güvenilir bir seçim yapmıyor(oyum birden yana) Eli ayağı düzgün olan tek karakterim Philomena olduğu için mecburi Gryffindor yaptık.

Memnun oldum şimdiden Very Happy

heavy ergen
1 sayfadaki 1 sayfası