PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

phil.

2 posters
YazarMesaj
Philomena Clohessy
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

phil. Empty
MesajKonu: phil.   phil. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2012 11:38 am

Ad&Soyad: Philomena Clohessy
Örnek RO::

x. Amortentia kişiye en çekici gelen şeylerin kokusuna sahiptir. Sizin Amortentia'nız nasıl kokuyor?
O nesneye ne zaman yaklaşsam etraf duman kokar.
x. Katlanmasını en zor bulduğunuz şey nedir?
Dönek ve aptal insanlar. Sulu gözler. Korkaklar. Aşırı kuralcı teyzem. Hangisini sayayım?
x. Derse giderken yerde bir arkadaşınızın günlüğünü fark ediyorsunuz, ne yaparsınız?
Sanırım birilerinin ona dokunmasını beklerim. Sırf olay çıkarmak için. Ama baktım gelmiyorlar, çantama atıveririm, sonra da ona götürürüm.
x. Kütüphanenin Yasak Bölümü'nden bir kitap almanız gerekiyor, nasıl yapacaksınız?
Gece gizlice halletmeye bakarım.Patırtı çıksa da problem olmaz gerçi, soğukkanlılığımı koruyup bir şekilde çıkarım oradan.
x. Hogwarts mektubunu aldığınız an ne düşündünüz?
Teyzemden kurtulduğuma sevinmiştim.
x. Bir iksir icat edebilecek olsaydınız size aşk mı, güç mü, bilgelik mi yoksa şöhret mi verecek olanı seçerdiniz?
Yeteri kadar güçlü olduğumu düşünüyorum -hatta daha fazla- Bilgelik isterdim.
x. En çok nefret ettiğiniz düşmanınız yanınıza gelse, "Sana kötü davrandığım için özür dilerim. Hadi arkadaş olalım." dese ne yapardınız?
Gözlerine bakarım. Rahatsız olduğunu anladığım zaman yüz ifademi hiç bozmadan yanından uzaklaşırım.
x. Müdürü beklerken odasındaki ilginç aletlerden birini kırdınız! Muhtemelen çok değerli de bir aletti. Müdür gelene kadar birkaç dakikanız var. Aklınızdan neler geçiyor?
Büyük ihtimalle yanlışlıkla olmuştur ve müdür beni anlayacaktır. Lakin kendim kırdıysam eğer cezamı çekmeye hazırım.
Dungeon Master
Yönetici
Yönetici
Dungeon Master

phil. Empty
MesajKonu: Geri: phil.   phil. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2012 11:17 pm

Gryffindor IV. Sınıf!
Potter's Diary RPG'ye Hoşgeldiniz.
http://pottersdiary.roleplaylife.net

phil.
1 sayfadaki 1 sayfası