PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Giriş Problemi

+4
Vilcjo Vilhelm
Calandra L. P. Kroslawa
Ruth Jones
Christian B. August
8 posters
YazarMesaj
Christian B. August
Mürit&Yönetici
Mürit&Yönetici
Christian B. August

Gerçek İsim : Taha.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : Mürid-i.

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 9:29 am

Siteye yetkinle alakalı olan durumlardan dolayı giriş çok zor. Bu yüzden uzantıyı değiştirip bu sorunu çözebileceğimizi düşünüyoruz. Sizin düşüncelerinizi merak ediyoruz bu konuyla ilgili. Bu başlıktan düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

Gerçek İsim : Melek.
Kan Durumu : Melez.

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Geri: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 9:40 am

Arkadaşım önerdi, ktunnel ile girilebiliyor ve hızlı da çalışıyor tek problem, yazı tiplerinin, büyüklüklerinin ve renklerinin mesaj göndereceğimiz zaman gözükmemesi.
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

Gerçek İsim : Melek.

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Geri: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 9:41 am

Ruth Jones demiş ki:
Arkadaşım önerdi, ktunnel ile girilebiliyor ve hızlı da çalışıyor tek problem, yazı tiplerinin, büyüklüklerinin ve renklerinin mesaj göndereceğimiz zaman gözükmemesi. Fakat onları da ezberleyince, fazla problem kalmıyor.
Calandra L. P. Kroslawa
Mürit
Mürit
Calandra L. P. Kroslawa

Gerçek İsim : Esra.
Taraf : Dibine kadar karanlık.

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Geri: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 9:28 pm

Bende ninjacloak ile giriyorum ama zor oluyor biraz yani. Spoilerler falan da açılmıyor. Melek'in dediği gibi, yazı tipleri, büyüklüler, italik falan da çıkmıyor ama ezeberleyince sorun yok.
Vilcjo Vilhelm
Yönetici & Hogwarts Müdürü & Bitkibilim Profesörü
Yönetici & Hogwarts Müdürü & Bitkibilim Profesörü
Vilcjo Vilhelm

Gerçek İsim : Ege.
Taraf : Раин Хазан.

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Geri: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 9:51 pm

Ktunnel ve ninjacloack şimdilik geçici çözümler gibi. Onun dışında DNS ayarları olarak "ilk kutucuğa 8.8.8.8 ikincisine 8.8.4.4", ikinci DNS ayaları olarak "ilk kutucuğa 208.67.222.222 ikincisine de 208.67.220.220", son olarak da otomatik al seçeneği var ama onda çok az bir şans var. Bunun dışında birkaç arkadaşın söylediği DOMİAN site olayı var; ama DOMİAN siteyi şahsen ben sevmiyorum. Özellikle tema çok zahmetli. Bir de sitedeki aktiflik ve üye sayısı artınca sanırım erişimin kısıtlılığı azalıyor. Yani öyle tahmin ediyorum.
Ysebel Moore
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ysebel Moore

Gerçek İsim : Nagehan.

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Geri: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 9:59 pm

Ben normal yoldan giriyorum siteye ama biraz zaman alıyor girmek iki üç dakika bekletiyor yani. Çözümü uzantı değiştirmekse değiştirin valla. Sırf giriş sorunu yüzünden ne güzel siteler öldü bu sitenin de sonu olsun istemem.
Claudine Jones
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Claudine Jones

Gerçek İsim : Tuğçe.
Kan Durumu : Melez
Taraf : Tarafsız

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Geri: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 10:46 pm

Ben farklı bir uzantı deneyerek giriyorum, gayet hızlı gibi. Mesela pottersdiary.rpg-board.net diyince direk siteye yönlendiriyor. *-*
http://desnaijer.tumblr.com
Winter W. Archangel
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Winter W. Archangel

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Geri: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 10:50 pm

ben normal giriyorum yani girişte biraz takılıyor ama ondan sonra rahat yani *-*
Daniel Honnor
Asa Bilimleri Profesörü
Asa Bilimleri Profesörü
Daniel Honnor

Gerçek İsim : Taha.

Giriş Problemi Empty
MesajKonu: Geri: Giriş Problemi   Giriş Problemi I_icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 10:54 am

Uzantıyı değiştirdik. Sorun devam ederse; secret_soldiers@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz bana.

Giriş Problemi
1 sayfadaki 1 sayfası