PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Moore İkizleri

5 posters
YazarMesaj
Ysebel Moore
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ysebel Moore

Gerçek İsim : Nagehan.

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 2:47 am

Moore İkizleri Cvpbt
    Ysebel
    Ysebel hislerini gizlemekte çok başarılıdır. İstediğini elde etme konusunda oldukça ısrarlıdır. Hiç kimse mükkemmel değildir belki. Ancak Ysebel ile dost olmak isteyen mükkemmel biri olmalıdır. Akılcı ve biraz da soğuktur. Yönetilmeyi sevmez ancak görev ve sorumluluklarını yerine getirme konusunda da çok iyidir. Neyin doğru, neyin yanlış olduğunu ona öğretemezsiniz. Ne olursa olsun kendi doğrularıyla yola çıkacaktır. Çok konuşmayı sevmez. İnsanları izlemeyi tercih eder. Onunla dost olamazsınız. Dostlarını kendisi seçer. Yalan söylemek yerine doğruları açık açık söylemeyi tercih eder. İlişkileri konusunda dengesizliği ile ün yapmıştır. Dün sizi severken bugün sizden nefret ediyor olabilir. Sürekli düşünen biridir. Aslında büyük bir gizemdir kişiliği. Olayların akışından hiç tatmin olamayan ve her zaman daha güzelini, daha iyisini ve daha mükkemmelini arayan biridir. Hırslıdır. Kararsız ve aksidir çoğu zaman. Aşırı duygusallığı sevmez. Bu yüzden onu ağlarken yada kahkahalar atarken göremezsiniz. Onun dostluğunu kazanmak kadar dost kalabilmekte zordur. Küçük hatalar değil de güvenini kaybettirecek hatalar dostluklarının sonunu getirir. Gururu onun zayıf yanlarından biridir. Zaten ne yaşamışsa gururu yüzünden yaşamıştır. Bir zamanlar dostum dediklerini, asla kaybetmek istemediklerini, hayatındaki birçok kişiyi sırf gururu yüzünden kaybetmiştir. Reddedilmekten hoşlanmadığı gibi, daha çok hırs yapmasına sebep olur. Sakin zamanlarında ise oldukça ılımlı ve sevimlidir. Bazen öyle bir zamanına denk gelirsiniz ki, en ruhsuz ve asabi olanınız bile gözlerinin içine bakınca gördüğü hüzün ile ona acıyabilir. Ya da bir anda küstah birine dönüşüp sizi kırabilir. Ne kadar samimi olsanız da, o an bunu umursamaz. İyi bir konuşmacıdır. Kelime bilgisi karşısında sizi şaşırtmadan edemez. Büyük insanların, büyük işler yapmaları gerektiğini düşündüğü için çok okur. Belki de her konuda oldukça fazla bilgisi olduğu için biraz kibirlidir. Ayrıntılara fazla takılır

Moore İkizleri Cvpbl

Lillian

Lillian yaşıtlarına nazaran daha olgundur. Anne ve babalarının katledilmesini kolay atlatamadığı için ikizine nazaran daha içine kapanıktır. Sessizliği sever. İntikam ve nefret onun doğasına aykırıdır. Sevgiye inanır. Sadakate ve onun getirdiği sorumluluğa da. Çocuksuluğunu hiç kaybetmemiştir. Ağlamaktan hoşlanmasa da, çok duygusaldır. Yalnız kalmayı sever. Kitaplar her zaman onun için bir sığınma yeri olmuştur. Olgun düşüncelerinin aksine bir çocuğun masumiyetini taşır çehresinde. Her zaman bardağın dolu tarafını görenlerdendir. Gülümsemesi buz dağlarını bile eritebilecek derecede sıcaktır. Yalan söylemeyi sevmez, bunu beceremez de zaten.

Kurgular

&Bunların anne babaları katledildi ya, karanlık taraftan biri lazım buraya o katliamı yapan gruptan biri/birileri. Tabi suçlu hiçbir zaman ortaya çıkmadı, herkes muggle mafya grubundan şüpheleniyor. Hatta bazı karanlık yanlıları aydınlık tarafın üzerine attı suçu. Bunlar taraf olaylarından uzak duran bir aileydi çünkü.
    Edmundo'nun babası.
    Lloyd J. Brooklyn

&Aile dostları önemli. Bunlar ikizlere yardım edicekler katilleri bulmalarında, kaynak felan sağlayacaklar.

&Ysebel'in önceden yetişkin biriyle bi ilişkisi vardı. Adamın buna bir kötülüğü felan dokunacak sonradan öyle birini arıyorum.

&Lillian için çok samimi dost arıyorum. Bu kişi ile ikizinden daha iyi anlaşacak. Bu dost çok önemli çünkü ailesinin katillerini ararken çok yardımı dokunacak ailesiyle felan.
    Edmundo Salvador
    Ruth Jones

&Bir de Lillian için sevgili arıyorum ama karanlık taraftan olacak ve aslında bir nevi ajan gibi bişey olacak. Moore ikizlerinin bir şey planlamasından korkan karanlık taraftan bir ailenin çocuğu olacak. Yüzleşme gibi bişey yaşayacaklar. Sonunda Lillian ölebilir hatta bilmiyorum henüz karar veremedim.

&Dost, düşman felan da olsun tabi. Ama Ysebel ile Lillian'ın kişilikleri tamamen farklı olduğundan hangisi ile ne tür kurgu istediğinizi belirtin tabi.

&Aklımda başka kurgu yok siz söyleyin ben eklerim. ^.^

En son Ysebel Moore tarafından Ptsi Eyl. 10, 2012 8:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

Gerçek İsim : Melek.
Kan Durumu : Melez.

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 3:39 am

Jones ve Moore ikizlerinin durumları birbirlerine benziyor. Ruth Ysebel ile anlaşamaz muhtemelen. Dengesiz bir kişiliği varsa, çevresinde olmasından bile hoşlanmaz ama Lillian ile anlaşabilir. Lillian ile yakın arkadaş olabilirler ama Ruth'dan fazla şey beklenmemeli. Sırlarını kimseye anlatmaz o fakat Lillian'a destek olabilir, araştırması için yardım edebilir ama kendisi kapalı kutudur.
Ysebel Moore
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ysebel Moore

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 6:03 am

Şu çok samimi olana mı ekliyim yoksa normal arkadaş olarak mı? Hatta şey de olabilir Ruth'u açabilen tek kişi olur Lillian? Çünkü sessiz sakin bi kız fazla kimsesi de yok hani ^.^samimiye ekliyorum?
Vilcjo Vilhelm
Yönetici & Hogwarts Müdürü & Bitkibilim Profesörü
Yönetici & Hogwarts Müdürü & Bitkibilim Profesörü
Vilcjo Vilhelm

Gerçek İsim : Ege.
Taraf : Раин Хазан.

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 6:58 am

&Lillian için çok samimi bir dost arıyorum. Bu kişi ile ikizinden daha iyi anlaşacak. Bu dost çok önemli çünkü ailesinin katillerini ararken çok yardımı dokunacak ailesiyle felan.

Yerimi buldum. Edmundo Salvador'u yerleştirelim buraya.

&Bunların anne babaları katledildi ya, karanlık taraftan biri lazım buraya o katliamı yapan gruptan biri/birileri. Tabi suçlu hiçbir zaman ortaya çıkmadı, herkes muggle mafya grubundan şüpheleniyor. Hatta bazı karanlık yanlıları aydınlık tarafın üzerine attı suçu. Bunlar taraf olaylarından uzak duran bir aileydi çünkü.

Buraya da Edmundo'nun babası olabilir şuanlık NPC ama bir arkadaş açabilir gibi gibi.
Ysebel Moore
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ysebel Moore

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 7:40 am

Vuu tamamdır süper oldu. Kızın hem kankisinin babası hem de sevdiceğinin ailesi anne babasını katleden gruptan. Çok duygusal anlar yaşanacak kjhgtfghjkjh
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

Gerçek İsim : Melek.

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 7:42 am

Eğer, Edmundo'nun babası öldüren olursa, Ruth'un ailesini öldüren de o. Baya bi ortak noktaları olacak. Lillian ile. Tamam, Lillian ile en samimi olabilirler. Ruth'u ikizinden başka açabilen tek o olsun, yani mecburi değil de, gerçekten paylaşmak istediği için paylaşsın.
Ysebel Moore
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ysebel Moore

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 7:44 am

Temamdııır Very Happy eklediim ^.^
Lloyd J. Brooklyn
Mürit&Yönetici
Mürit&Yönetici
Lloyd J. Brooklyn

Kan Durumu : Safkan
Taraf : Ölümün Gümüşi Sureti

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 8:17 am

İlk seçenek var ya katledilme durumu oraya Lloyd gelsin.
Ysebel Moore
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ysebel Moore

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 8:47 am

Eklediiim ^.^
Lyconnis Landolfi
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Lyconnis Landolfi

Gerçek İsim : Taha.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : Bakanı.

Moore İkizleri Empty
MesajKonu: Geri: Moore İkizleri   Moore İkizleri I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 8:24 am

&Ysebel'in önceden yetişkin biriyle bi ilişkisi vardı. Adamın buna bir kötülüğü felan dokunacak sonradan öyle birini arıyorum.
**** Buraya olur muyum?

Moore İkizleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lillian Moore