PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

josette

2 posters
YazarMesaj
Josette Charbonneau
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Josette Charbonneau

josette Empty
MesajKonu: josette   josette I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 12:43 am

Ad&Soyad: josette charbonneau
Örnek RO:

Spoiler:

x. Amortentia kişiye en çekici gelen şeylerin kokusuna sahiptir. Sizin Amortentia'nız nasıl kokuyor?
Piyanonun ahşap kokusu ve kızarmış ekmek kokusu. Salamlı tosta bayıldığımı söylemiş miydim?

x. Katlanmasını en zor bulduğunuz şey nedir?
Kitap okurken veya film seyrederken telefonun çalması ya da biri tarafından başımın etinin yenmesi. Bir rahat verin yahu! Ha bir de her sabah beni uyandıran alarm sesi var.

x. Derse giderken yerde bir arkadaşınızın günlüğünü fark ediyorsunuz, ne yaparsınız?
Şöyle bir göz gezdiririm, eğer sıkıcıysa bir köşeye fırlatırım; değilse hepsini okumak üzere çantama tıkarım.

x. Kütüphanenin Yasak Bölümü'nden bir kitap almanız gerekiyor, nasıl yapacaksınız?
Cidden kendimi riske atacağımı mı sanıyorsun? Küçük sınıflardan birini kitabı benim yerime alması için tehdit etmek çok daha kolay.

x. Hogwarts mektubunu aldığınız an ne düşündünüz?
Hayatımın en mutlu günüydü! Elbette sıradan olmadığımı biliyordum fakat bunun etrafımdaki herkese kanıtlanması hoş bir duyguydu.

x. Bir iksir icat edebilecek olsaydınız size aşk mı, güç mü, bilgelik mi yoksa şöhret mi verecek olanı seçerdiniz?
Bilgelik çünkü bunu kullanarak diğer şıkların hepsini elde edebilirim.

x. En çok nefret ettiğiniz düşmanınız yanınıza gelse, "Sana kötü davrandığım için özür dilerim. Hadi arkadaş olalım." dese ne yapardınız?
Arkamdan bir iş çevirdiğinden emin olurdum fakat teklifini kabul etmiş gibi yapardım. Bu onu mat edebilmem için işleri kolaylaştırır.

x. Müdürü beklerken odasındaki ilginç aletlerden birini kırdınız! Muhtemelen çok değerli de bir aletti. Müdür gelene kadar birkaç dakikanız var. Aklınızdan neler geçiyor?
Ciddi misin? Sanırım yavaş yavaş bunamaya başlıyorsun canım Şapka! Cadıyım ben oğlum, reparo yaparım olur biter.

Dungeon Master
Yönetici
Yönetici
Dungeon Master

josette Empty
MesajKonu: Geri: josette   josette I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 12:48 am

Ravenclaw IV. Sınıf!
Potter's Diary RPG'ye Hoşgeldiniz.
http://pottersdiary.roleplaylife.net

josette
1 sayfadaki 1 sayfası