PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Troy is mother to us all. Fight for her !

5 posters
YazarMesaj
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

Gerçek İsim : Melek.
Kan Durumu : Melez.

Troy is mother to us all. Fight for her !  Empty
MesajKonu: Troy is mother to us all. Fight for her !    Troy is mother to us all. Fight for her !  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 8:56 am

Merhaba.
Melek ben. On altı yaşında, İzmirli , bu sene itibariyle MF öğrencisiyim. Rp yapmaya dört yıl önce başladım. Ne kadar ara versem de, tekrardan beni kendine bağlamaya devam etti. İleride cerrah olmak gibi uçuk bir amacım var. İnsanları kesip biçmenin tehlikeli bir iş olduğunun farkındayım . Bu isteği büyük ölçüde dizilere bağlayabiliriz. Geçen sene her gün doktorlar seyredip, sonrada çocukluktan kalma oyuncaklarıma ameliyat yapmıştım. Hatta, internetten ameliyat dikişinin nasıl yapıldığını araştırıp, dikişi de ona göre yapmıştım. Neyse, sonra Grey's Anatomy izlemeye başladım ve bence Doktorlardan kat kat daha güzel, biz diziyi biraz polisiyeleştirmişiz. Grey's Anatomy dışında, Pretty Little Liars, Glee ve Once Upon a Time'ı takip ediyorum. Eh , bir de unutmadan, Truva ile ilgili garip bir takıntım var . Geçmiş hayatımda, Truvalı olduğuma inanıyorum. Sınıfın içinde TRUVAA! diye bağırdığım için, birkaç kişi baya bi gülmüştü bana.

The Beatles hayranıyım. Queen, Taylor Swift, Eleni Karaindrou, Teoman, Emre Aydın dinlerim. En azından şuanda aklıma gelenler. Aslında, ruh halime en uygun müziği dinlerim denilebilir. Müziğin herkeste olduğu gibi ben de de özel bir yeri vardır. Evde bağıra çağıra şarkı söylerim. Karşı eve her yıl başka insan geliyor, sanırım şarkı söylememden pek hoşlanmıyorlar. Keman çalıyordum, ne yazık ki çalışmaktan hoşlanmadığım için bıraktım. Tiyatroya da bayılırım. Özellikle de oynamayı. Fakat onu da ne yazık ki, insanlar yüzünden bıraktım. Bırakmak istemediğim tek şey dans etmek. Salsa ne kadar da eğlenceli bir şeydir. Her şarkıda adımları uygulamak uyumsuzda olsa eğlenmek hoşuma gidiyor.

İnsanlar, mantıklı davrandığımı ve birazda dediğim dedik olduğumu söylüyor. Çok çabuk sinirlenen biriyim ve beklenmedik tepkiler verebilirim ama insanları kırmaya da dayanamam, özür dilerim. Böyle kendimi anlatmakta narsist gibi hissettirdi, susuyorum.

Herkese bol bol ilginç kurgular . 8D

En son Ruth Jones tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Claudine Jones
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Claudine Jones

Gerçek İsim : Tuğçe.
Kan Durumu : Melez
Taraf : Tarafsız

MesajKonu: Geri: Troy is mother to us all. Fight for her !    Troy is mother to us all. Fight for her !  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 9:00 am

Başlık diyorum ve noktayı koyuyorum. Yorum yok Razz <3
Hangi dizileri izlediğini bilmiyordum mesela iyi oldu, yeniden tanışmış sayılırız Razz
Sarılıyorum kocamaan! <3
http://desnaijer.tumblr.com
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

MesajKonu: Geri: Troy is mother to us all. Fight for her !    Troy is mother to us all. Fight for her !  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 9:06 am

Başlık sdfdhjgk.
Ben de kucaklıyorum *lordundracoyukucakladığıgibi* : D

Margeaux Deschanteh
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Margeaux Deschanteh

Gerçek İsim : Esra.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : Karanlık.

MesajKonu: Geri: Troy is mother to us all. Fight for her !    Troy is mother to us all. Fight for her !  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 9:08 am

Uvv, bir PLL takipçisi daha! Ay nasıl severiim nasıl severim bilinmez. Sezonun ortasında ara vermeseydiler iyidi de, neyse. Ehe, hoşgeldin Melek, ben de Esra. Memnun olduu ^.^
http://whisperofdeath.rpg-board.net/
Ruth Jones
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Ruth Jones

MesajKonu: Geri: Troy is mother to us all. Fight for her !    Troy is mother to us all. Fight for her !  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 9:20 am

Memnun oldum Esra ^-^ Evet, niye sezonun ortasında ara verirler ben de anlamıyorum. Zaten yaz sezon finali oldukça sarstı. Toby yani? Jenna değil, Garret değil, Toby !? Spencer da yazık hep yanlış kişileri -A sanıyor.
Christian B. August
Mürit&Yönetici
Mürit&Yönetici
Christian B. August

Gerçek İsim : Taha.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : Mürid-i.

MesajKonu: Geri: Troy is mother to us all. Fight for her !    Troy is mother to us all. Fight for her !  I_icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 9:29 am

Sanırım hiç tanımadık ama tanışırız önemli değil. Hoş geldin aileye. Smile
Aerys Therion
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Aerys Therion

Gerçek İsim : Pelin.
Kan Durumu : Bulanık.
Taraf : Tony Stark.

MesajKonu: Geri: Troy is mother to us all. Fight for her !    Troy is mother to us all. Fight for her !  I_icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 9:44 am

Glee ve Queen. Senle iyi anlaşacağız bence. *-* Hoşgeldin bende Peliin memnun oldum.

Troy is mother to us all. Fight for her !
1 sayfadaki 1 sayfası