PottersDiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
x. Christian B. August & Taha
x. Lloyd J. Brooklyn & Hikmet
x. Vilcjo Vilhelm & Ege
x. Vorchenza Vescovi & Esra

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Müritler x Eski Yoldaşlık

İyi Eğlenceler
Gryffindor .x. 000
Slytherin .x. 000
Ravenclaw .x. 000
Hufflepuff .x. 000

İyi Eğlenceler

Svetya Markov

2 posters
YazarMesaj
Svetya Markov
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Svetya Markov

Svetya Markov Empty
MesajKonu: Svetya Markov   Svetya Markov I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 10:37 am

Diğer karakterim; Paola Flavio

x. Amortentia kişiye en çekici gelen şeylerin kokusuna sahiptir. Sizin Amortentia'nız nasıl kokuyor?
Tarçın gibi.
x. Katlanmasını en zor bulduğunuz şey nedir?
Korkak ve kendine güveni olmayan insanlar.
x. Derse giderken yerde bir arkadaşınızın günlüğünü fark ediyorsunuz, ne yaparsınız?
Elbette ki alır ve okurum. Özel hayatın gizliliğini önemseseydi zaten onu düşürmezdi ve bu benim de işime gelir çünkü günlüğünü okuyup sırlarını öğrenebilirim. Kim bilir belki de ileride bana lazım olur?
x. Kütüphanenin Yasak Bölümü'nden bir kitap almanız gerekiyor, nasıl yapacaksınız?
Karanlık bir gece saatinde giderdim. Karanlıkla küçk yaştan beri iç içe olduğumdan dolayı onun beni saklayacağına güvenirdim.
x. Hogwarts mektubunu aldığınız an ne düşündünüz?
Bunu bekliyordum zira ailemin soyu güçlü bir büyücü soyundan geldiğinden dolayı o mektup beni pek heyecanlandırmadı.
x. Bir iksir icat edebilecek olsaydınız size aşk mı, güç mü, bilgelik mi yoksa şöhret mi verecek olanı seçerdiniz?
Güç.
x. En çok nefret ettiğiniz düşmanınız yanınıza gelse, "Sana kötü davrandığım için özür dilerim. Hadi arkadaş olalım." dese ne yapardınız?
Ona inanmadığım gibi herkesin içerisinde aşağılardım. Bence düşmanımın benden gelip özür dilemesi onun açısından çok utanç verici.
x. Müdürü beklerken odasındaki ilginç aletlerden birini kırdınız! Muhtemelen çok değerli de bir aletti. Müdür gelene kadar birkaç dakikanız var. Aklınızdan neler geçiyor?
O aleti hiç görmemiş gibi yapardım ve benden önce geldiğini iddia ettiğim herhangi birine atardım suçu.
Dungeon Master
Yönetici
Yönetici
Dungeon Master

Svetya Markov Empty
MesajKonu: Geri: Svetya Markov   Svetya Markov I_icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 7:46 pm

Slytherin IV. Sınıf!
Potter's Diary RPG'ye Hoşgeldiniz.
http://pottersdiary.roleplaylife.net

Svetya Markov
1 sayfadaki 1 sayfası